Beni Aldatıyor mu ?

temel karısının kendisini aldattığına dair çevresinden gelen dedikodulara inanmak istemiyormuş ama içi de rahat etmiyormuş. o da son zamanlarda karısının kendisine davranışlarında bir değişiklik seziyormuş. tüm olan biteni anlamak amacıyla karısını takip etmeye karar vermiş. her sabah yaptığı gibi işe gitmek üzere evden ayrılmış ama evin girişinde pusu kurup karısının evden çıkmasını beklemeye başlamış. 1-2 saatlik bekleyişin ardından karısının evden çıktığını görmüş ve başlamış karısını takibe.

temel’in karısı bir çay bahçesinde yakışıklı genç bir adamla buluşmuş. birbirilerine sarılıp öpmek suretiyle çok mutlu dakikalar geçirmişler. temel gizli bir yerde bekleyerek takibe devam etmiş. saatler sonra, hava kararmaya yakın, çay bahçesinden ayrılmışlar. elele tutuşarak yürümüşler ve bir apartmana girmişler. temel’de hala takipte tabii ki.

aşağıdan bakmış 3. katın ışığı yanmış. temel düşünmüş şu ağaca çıkıp izleyeyim bakayım şunlara demiş. ağaca çıkmış ve salonun perdeleri açık olduğundan içerisi net bir şekilde görünüyormuş. temel’in karısının üzerinde seksi bir kıyafet adam yarı çıplak vaziyette ikisi de bir şeyler içiyorlar ve sarmaş dolaş bir şekilde öpüşüyorlarmış. yavaştan üzerlerinde kalan o kıyafetleri de çıkarmaya başlayıp işi pişirmek üzereyken temel’in karısı perdeyi örtmüş.

bizim temel, ağacın tepesinde ve öfkeli bir şekilde; hay amk yine anlamadım bu karı beni aldatıyor mu aldatmıyor mu?

You may also like...