Kurtarabilirdim…

Temel falcıya gitmiş. falcı bir dolu şeyden sonra “size kötü bir haberim var” demiş.. “babanız 1 hafta içinde ölecek.”

temel şaşırmış ama pek te inanmamış. eve dönmüş durumu fadime’ye anlatmış, o da inanmamış.

1 hafta sonra temel’in babası tak diye gitmiş. temel ve fadime şoktalar…

temel dayanamamış aynı falcıya bir daha gitmiş. falcı gene bir dolu şey söyledikten sonra “size kötü bir haberim daha var” demiş.. “eşiniz 1 hafta içinde ölecek.”

temel bu kez panikleyerek eve koşmuş ve durumu fadime’ye anlatmış. ikisi gene şokta. temel demiş ki: “madem 1 haftamız kaldu, her bişiyi bırak, gir demiş yatağa” yemek, tuvalet, banyo harici yataktan çıkmamışlar. akıllarına ne geldiyse denemişler, fanteziden fanteziye koşmuşlar.

artık son 2 günleri kalmış, temel: “yav herşeyi denedik ama hiç anal seks yapmadık, nasıl olsa 2 güne rahmetlisin, gel bir de bunu deneyelim.” fadime de normalde çok karşıymış ama son 2 günün hatrına kabul etmiş. 2 gün boyunca anal seks yapmışlar. 2. günün sonunda fadime ölmemiş.

bir yandan da sevmişler anal olayını ve aynen devam. 3. gün geçmiş.. fadime ölmemiş.. 4. gün, fadime hayatta.. 5. gün, 6. gün derken 1 hafta geçmiş.. fadime hala hayatta.. anal sekse de devam ediyorlar.. 2. hafta, 3. hafta.. fadime’ye bişi olduğu yok..

1 ay filan sonra bir gün fadime uyanmış ki, yatak boş.. temel mutfakta oturmuş, sigara üstüne sigara yakıyor, efkarlı.. gözü sabit bir noktaya takılmış düşünceler içinde..aa

fadime: “ne oldi yiğidim? neden böyle efkara bastın?”

temel: “düşünüyorum da fadimecum.. düşünüyorum da.. yav.. babamı da kurtarabilirdim…”

You may also like...